Krem flokesh ne forme rimeli Hair spray finishing

590 L

Ka stok

KODI: 6921961111885 Kategori: ,

KREM FLOKESH NE FORME RIMELI

Krem flokesh ne forme rimeli per ti stiluar ne menyre perfekte.

Perfekte per kapjen e flokeve ne forme te rregullt pa fije te dala. Pa ngjyre apo arome me qendrueshmeri te larte do ti mbaje floket ne menyre perfekte per ore te tera.

Jo vetem qe stilizon floket ne menyre te rregullt por krijon edhe trendet e baby hair.

E pershtatshme per te gjitha llojet e flokeve, per meshkuj dhe femra.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Stilues Flokesh

Ngjyra

Be the first to review “Krem flokesh ne forme rimeli Hair spray finishing”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

krem flokesh stilues online ne dyqan taxi

Krem flokesh ne forme rimeli Hair spray finishing