Krem dite per fytyren me niacinamide White Skin DR Rashel

1,200 L

Ka stok

KODI: B-8768800 Kategori: ,

KREM DITE PER FYTYREN

Krem dite per fytyren dhe zbardhjen e lekures – Dr Rashel White

Permban arbutine dhe niacinamide qe barazojne tonin e lekures duke i dhene njetrajtshmeri.

Redukton njollat e erreta dhe shkelqen lekuren. Perdorimi i tij do te vere ne dukje forcimin dhe elasticitetin e lekures, gjithashtu dhe hidratimin e saj.

Pasi ta keni pastruar dhe freskuar lekuren, aplikoni pak ne fytyre dhe qafe, duke e perhapur butesisht derisa te perthithet plotesisht.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Kremra

Ngjyra

Be the first to review “Krem dite per fytyren me niacinamide White Skin DR Rashel”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

krem dite per fytyre me niacinamide online ne dyqan taxi

Krem dite per fytyren me niacinamide White Skin DR Rashel