Kreher elektrik DSP E-10040 per drejtimin e flokeve

2,800 L

Ka stok

 • Kemi te bejme me dy ngjyra te ndryshme
 • Me nje efekt avullues per floke te pa elektrizuara
 • Stiloni floket sipas deshires tuaj
 • Mbron floket nga nxehtesia
 • Cilesi e garantuar
KODI: DSP E-10040 Kategori: ,

KREHER ELEKTRIK DSP E-10040

Kreher elektrik DSP E -10040 eshte nje produkti perfekt per stilimin e flokeve tuaj. Me nje efekt avulluese per floket e tua pa te elektrizuar. Mund ta gjeni me nje cmim shume ekonomik ne Dyqan Taxi

PER NJE KREHJE PERFEKTE TE FLOKEVE

 1. Mbron dhe minimizon djegjen e flokeve
 2. I pershtatshem per te gjitha llojet e flokeve: te gjate, te holle, te shkurter etj
 3. Produkt me peshe te lehte per nje perdorim sa me komod
 4. Teknologjia jonike e cila nuk demton floket tuaj, por i le ata te bute dhe plot shkelqim
 5. Kurseni kohen dhe energji tuaj
 6. Floke te drejta ne nje kohe shume te shkurter

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

kreher elektrik

Ngjyra

,

Be the first to review “Kreher elektrik DSP E-10040 per drejtimin e flokeve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kreher elektrik DSP E-10040 per drejtimin e flokeve Dyqan Taxi

Kreher elektrik DSP E-10040 per drejtimin e flokeve