Kostum Halloweeni per vajza Sofia Dress

Ka stok

  • Kostum Halloweeni
  • Per vajza
  • Me personazhin Sofia
  • Ngjyra lejla
  • S (3-4 vjec) / M (5-6 vjec) / L (7-8 vjec)
KODI: i23702111160 KATEGORIA:

KOSTUM HALLOWEENI SOFIA DRESS

Cdo vajze e vogel qe ka pare shfaqjen televizive te Disney Sofia The First deshiron te jete njesoj si ajo, keshtu qe ky kostum halloweeni eshte ideali per kete feste.

Ne ngjyre lejla me figuren e Sofias ne pjesen e siperme do te jete e preferuara e vogelusheve.

E disponueshme ne masa S (3-4 vjec) / M (5-6 vjec) / L (7-8 vjec).


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Kostum

Main Menu

fustan halloweeni per vajza sofia ne dyqan taxi

Kostum Halloweeni per vajza Sofia Dress