Korse per ngritjen e vitheve Panty Shapewear

1,490 L

Ka stok

KODI: g-2233498 KATEGORIA:

KORSE PER NGRITJEN E VITHEVE

Korse per femra te dizenjuara per ngritjen e vitheve dhe formimin e siluetes te duhur duke ngushtuar belin.

Formues i shkelqyer i trupit per rikuperimin pas lindjes, siguron mbeshtetje dhe ngjeshje qe barku juaj te kthehet ne formen e tij origjinale.

Bere nga material pambuku, i rehatshem gjate mbajtjes veshur, do te ndihet si nje shtrese e dyte e lekures tuaj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

korse

Ngjyra

,

Be the first to review “Korse per ngritjen e vitheve Panty Shapewear”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

korse vithesh per femra shitje online ne dyqan taxi

Korse per ngritjen e vitheve Panty Shapewear