Korse per barkun dhe kofshet | Adjustable One Piece Waist Band

1,890 L

Ka stok

  • Per nje trup te tonifikuar.
  • Humbje e peshes ne menyren me praktike dhe te lehte.
  • Perberje prej materialit te poliesterit
  • Korse per barkun, kofshet dhe vithet.
KODI: korse-per-barkun-dhe-kofshet Kategori: , , ,

Korse per barkun dhe kofshet

Korse per barkun, kofshet dhe vithet me perberje prej materialit te poliesterit. I përshtatshëm për sezonin: Verë, dimër, pranverë, vjeshtë.

Nese doni te keni nje trup perfekt ne menyren me te lehte dhe efektive, atehere Korse per barkun dhe kofshet eshte idealja per ju.

SPECIFIKAT:
  • Per nje trup te tonifikuar.
  • Humbje e peshes ne menyren me praktike dhe te lehte.
  • Perberje prej materialit te poliesterit
  • Korse per barkun, kofshet dhe vithet.

Bli online, kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Lloji

korse

Be the first to review “Korse per barkun dhe kofshet | Adjustable One Piece Waist Band”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

korse per barkun kofshet dhe vithet bli online ne dyqan taxi

Korse per barkun dhe kofshet | Adjustable One Piece Waist Band