Korse per belin me ngrohje dhe masazh | Heating belt

1,990 L

Ka stok

 

 • Ideale për problemet e shpinës.
 • Fleksibel.
 • Mase unike.
 • Ngjyra e zezë.
 • Materiali kryesor: Polister.
KODI: Korse per belin me ngrohje Kategori: ,

KORSE PER BELIN ME NGROHJE 

Korse per belin me ngrohje dhe masazh ideale per personat qe vuajne nga dhimbjet e mesit.

Mund te perdoret ne zyre, ne shtepi, gjate stervitjes, ne pushim.

Rregullimi i temperatures me 3 marshe, drita e kuqe për 75℃, drita blu për 65℃ dhe drita jeshile për 60℃ sipas frekuences se dridhjes.

Nepermjet kompreses se nxehte me rreze infra te kuqe, nxehtesia e saj transferohet ne bel dhe bark per te lehtesuar dhimbjen e trupit.

Rripi ngrohes i belit me masazh vibrues do te lehtesoje ne menyre efektive dhimbjen e pjeses se poshtme te shpines, te shtylles kurrizore. dhimbje te nervit shiatik, hernie diskale, skolioze, tendosje muskulore etj.

KARAKTERISTIKAT:
 • Ideale për problemet e shpinës.
 • Fleksibel.
 • Mase unike.
 • Ngjyra e zezë.
 • Materiali kryesor: Polister.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.05 kg
Ngjyra

Be the first to review “Korse per belin me ngrohje dhe masazh | Heating belt”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

korse beli me ngrohje online ne dyqan taxi

Korse per belin me ngrohje dhe masazh | Heating belt