Kornize per fotografi | Per femije

1,190 L

Ka stok

 • Emri i markës: TWINS WIN
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • Dizajn unik.
 • Lloji: Kornizë fotografike
 • Madhësia: 19 * 12.6cm
 • Materiali: PVC, Plastike cilesore.
KODI: i20100017-kornize-per-foto Kategori: , ,

KORNIZE PER FOTOGRAFI PER FEMIJE

Kornize per fotografi per femije, nje kornize e vecante per te kompletuar dhomen e te vegjelve tuaj. Vendosni momentet tuaja te preferuara dhe me te dashura ne kete kornize. Vjen ne ngjyren blu per djem dhe ne ngjyre roze per vajza. Me nje dizajn kaq te bukur dhe te vecante, vetem per femijet tuaj.

Material cilesor dhe rezistent.

Specifika:kornize per femije ngjyre roze bli online dyqan taxi
 • Emri i markës: TWINS WIN
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • Dizajn unik.
 • Lloji: Kornizë fotografike
 • Madhësia: 19 * 12.6cm
 • Materiali: PVC, Plastike cilesore.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online !

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

,

Be the first to review “Kornize per fotografi | Per femije”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kornize per femije per fotografi

Kornize per fotografi | Per femije