Kornize ne forme treni | Per femije

1,190 L

Ka stok

KODI: i20100018-kornize-ne-forme-treni Kategori: ,

 KORNIZE NE FORME TRENI PER FEMIJE

Kornize ne forme treni per femije me përmasat 11x9cm dhe pranon fotografi 4.5×4.5cm. Nje ide perfekte per dhurate per femijet e miqeve apo familjareve tuaj. Material cilesor dhe rezistent. Ideale per vajzen apo djalin tuaj.

Specifikat:
  • Permasat: 11x9cm.
  • Pranon fotografi me permasa 4.5×4.5cm.
  • Material cilesor dhe rezistent.
  • Dizajn unik dhe inovativ.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

,

Be the first to review “Kornize ne forme treni | Per femije”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kornize ne forme treni bli online dyqan taxi

Kornize ne forme treni | Per femije