Kornize me ikone arushi | Per femije

1,190 L

Ka stok

 • Materiali: plastik cilesore
 • Madhësia: Madhësia e kornizës 25,2 x 18,5 CM (9,92 x 7,28 inç)
 • Madhësina e fotos 18.5×13.4 CM (7 inç)
 • Madhësia e kornizës 19.6x24CM (7.71×9.44 inç)
 • Madhësina e fotografisë 18.5×13 4CM (7 inç)
KODI: i20100019-kornize-ne-forme-arushi Kategori: ,

KORNIZE ME IKONE ARUSHI 

Kornize fotografike me ikone arushi te vogel. Nje kornize e bukur dhe e pershtatshme per te vegjlit tuaj. Dhurojini femijeve tuaj nje kornize te bukur dhe kaq te vecante. Material cilesor dhe rezistent.

Specifikat:kornize ne forme arushi blerje online dyqan taxi
 • Materiali: plastik cilesore
 • Madhësia: Madhësia e kornizës 25,2 x 18,5 CM (9,92 x 7,28 inç)
 • Madhësina e fotos 18.5×13.4 CM (7 inç)
 • Madhësia e kornizës 19.6x24CM (7.71×9.44 inç)
 • Madhësina e fotografisë 18.5×13 4CM (7 inç)

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online !

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Kornize me ikone arushi | Per femije”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kornize ne forme arushi bli online dyqan taxi

Kornize me ikone arushi | Per femije