Kondicioner pa tuba ne Dyqan Taxi Mega Max Germany Deluxe

6,490 L8,490 L (-24%)

Ka stok

Kondicioneri MEGA MAX eshte i shfrytezueshem per te dyja stinet edhe gjate dimrit edhe gjate veres.

Kondicioner portativ  🇩🇪 MEGA MAX GERMANY 🇩🇪

Kondicioner portativ pa tuba, me nje montim shume te shpejt.

Ne ngjyre te bardhe, i vogel pa ndryshuar rregullin dhe estetiken e shtepise apo zyres tuaj, mundeson ngrohje me gradim me ane pultit.

MEGA MAX DELUXE

Kondicioneri MEGA MAX eshte i shfrytezueshem per te dyja stinet edhe gjate dimrit edhe gjate veres.

SPECIFIKA:

  • Mbulon deri ne 35 meter katror
  • Klasi energjise A+++
  • Ngrohet shumë shpejt dhe është e përshtateshme për dhoma ose ambjente zyre te cilat kane termoizolim.
  • E lehtë për tu montuar dhe praktike për ta levizur në ambjente të ndryshme.
  • Termostati kryen funksionin e tij mbrojtes nga mbinxehja.
  • Gjate verës mund të perdoret si freskuese e thjeshtë.
  • E pajisur me timer gradimi deri ne 8 orë dhe fletë të lëvizshme për drejtimin e ajrit.
  • Gradohet 10-30 gradë.
  • Sipërfaqja e mbuluar deri ne 35 m katror.
  •  Ka telekomandë.

 

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Be the first to review “Kondicioner pa tuba ne Dyqan Taxi Mega Max Germany Deluxe”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kondicioner pa tuba portativ i lire ngjyre e bardhe kondicioner muri dyqan taxi

Kondicioner pa tuba ne Dyqan Taxi Mega Max Germany Deluxe

6,490 L8,490 L (-24%)

Shto ne Shporte