Kondicioner Conty | PTC Ceramic Heater

5,500 L

Ka stok

 • Temperatura Digital Live tregon temperaturën aktuale të dhomës.
 • Për Ngrohje të Shpejtë.
 • Ngrohja mund të zgjidhet në dy shkallë (1000/2000 W)
 • Mundësia e zgjedhjes së ajrit, normale ose e nxehtë.
KODI: kondicioner-conty Kategori: , ,

KONDICIONER CONTY NGROHES

Kondicioner Conty per te bere shtepine tuaj nje vend te ngroht dhe te rehatshem. Bëni këtë dimër më komod dhe shijoni shtëpinë tuaj, ne cdo moment te dites.Ky kondicioner me kontroll smart të temperaturës i projektuar me elementin e ngrohjes qeramike me performancë të lartë.

Nje ngrohes modern i dhomës është në gjendje të sinkronizohet me temperaturën e dhomës dhe ta rregullojë atë automatikisht, per aq nxehtesi sa trupi juaj ka nevoje.  Ka veçorinë e madhe të kontrollit manualisht.Me funksionim të heshtur dhe me teknikë të ngrohjes së shpejtë.

SPECIFIKAT:ngrohes conty
 • Temperatura Digital Live tregon temperaturën aktuale të dhomës.
 • Për Ngrohje të Shpejtë.
 • Ngrohja mund të zgjidhet në dy shkallë (1000/2000 W)
 • Mundësia e zgjedhjes së ajrit, normale ose e nxehtë.
 • Vende automatike të drejtimit të ajrit.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kondicioner

Be the first to review “Kondicioner Conty | PTC Ceramic Heater”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kondicioner conty ngrohes

Kondicioner Conty | PTC Ceramic Heater