Komplet me aksesore per kujdesin e bebeve Baby Essentials

1,990 L

Ka stok

KODI: g-223347 KATEGORIA:

KOMPLET ME AKSESORE PER BEBE

Komplet me aksesore praktik i pershtatshem per bebe.

Vjen me 13 aksesore shume te nevojshem per cdo vogelush te tilla si kreher, termometer, gershere, prerese thonjsh te gjitha ne nje cantë per cdo nevoje te bebit.

E disponueshme ne ngjyre blu dhe roze, te bera nga materiale jo toksike, te sigurta per tu perdorur.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Canta

Ngjyra

,

Be the first to review “Komplet me aksesore per kujdesin e bebeve Baby Essentials”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante me aksesore per bebe online ne dyqan taxi

Komplet me aksesore per kujdesin e bebeve Baby Essentials