Komplet ene gatimi me 7 pjese CA008-S02 DSP

9,790 L

Ka stok

KODI: d2324838 Kategori: ,

KOMPLET ENE GATIMI ME 7 PJESE

Komplet ene gatimi me 7 pjese te ndryshme te duhura per cdo nevoje gatimi ne kuzhinen tuaj.

Te veshura me material rezistent jo ngjites do te mundesojne gatime te shendetshme dhe te shijshme cdo vakt.

Seti permban tre tenxhere me kapak me kapacitete2,4/ 4,1/ 9,3 litra dhe nje pa kapak me kapacitet 3,2 litra.

Te pershtatshme per burime nxehtesie te ndryshme me gaz, korent, halogjene, induksion etj.

Specifika:

Material rezistent jo ngjites
Numri i pjeseve: 4 + 3
(1) 20*8.5cm 2.4L me kapak
(2) 24*10cm 4.1L me kapak
(3) 28*15cm 9.3L me kapak
Tavë e ceket 24*8cm 3.2L pa kapak
Burimi i nxehtesise:
Stufa elektrike, Sobë me gaz, Stufa me valë të lehta, Stufa qeramike, Sobë me induksion, Stufa halogjene


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Ene Kuzhine

Be the first to review “Komplet ene gatimi me 7 pjese CA008-S02 DSP”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ene gatimi me 7 pjese dsp online ne dyqan taxi

Komplet ene gatimi me 7 pjese CA008-S02 DSP