Komardare plazhi 120 cm Watermelon swim ring

2,390 L

Ka stok

KODI: Q-7783233 Kategori: , ,

KOMARDARE PLAZHI 120 CM

Komardare plazhi 120 cm ne formen e shalqinit perfekte per ditet e nxehta te veres.

Diameter 120cm madhesi super e pershtatshme per te rritur. Materiali PVC premium miqesor ndaj mjedisit dhe me cilesi te larte i bere me siperfaqe te lemuar qe nuk irriton lekuren.

Fryhet dhe shfryhet shpejt pa zene hapesire te madhe dhe ju jep mundesi per tu riperdorur kurdo qe deshironi.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Be the first to review “Komardare plazhi 120 cm Watermelon swim ring”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

komardare plazhi 120 cm online ne dyqan taxi

Komardare plazhi 120 cm Watermelon swim ring