Komardare krahu per femije Hello Kitty arm floaties

550 L

Ka stok

KODI: Q-7783227 Kategori: , ,

KOMARDARE KRAHU PER FEMIJE HELLO KITTY

Komardare krahu per femije me Hello Kitty per te ndihmuar vogelushet ne mesimet e para te notit. Te dizajnuara me grafika te adhurueshme Hello Kitty jane shume terheqese per femijet.

Me permasa 11″ me 6″, do te pershtaten me se miri me krahet e femijeve pa i irrituar apo gervishtur lekuren.

I bere nga vinil me cilesi te larte per perdorim afatgjate dhe siguri maksimale gjate perdorimit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

komerdare

Ngjyra

Be the first to review “Komardare krahu per femije Hello Kitty arm floaties”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

komardare per femije me hello kitty blerje online ne dyqan taxi

Komardare krahu per femije Hello Kitty arm floaties