Kolagjen bimor anti plakje 30 ml | Botanical Collagen

1,800 L1,990 L (-10%)

Ka stok

KODI: i21721614 Kategori: ,

KOLAGJEN BIMOR ANTI PLAKJE 30 ml

Kolagjen bimor – proteine natyrale per nje pamje me te fresket te lekures tuaj.

Thelbesore per rinovimin e qelizave, per te ruajtur tonin dhe elasticitetin, pasi prodhimi i tij ngadalesohet me kalimin e moshes.

Kolagjeni bimor nga La Saponaria furnizon proteinen e lekures duke luftuar keshtu shenjat e plakjes se lekures ndersa siguron lageshti dhe mbron lekuren nga ndikimet e jashtme.

Perberesit aktive merren nga ekstraktet e kigelias dhe quillaja. Te dy jane te pasur me peptide dhe flavonoide qe bashkohen per te nxitur elasticitetin, tonin dhe qendrueshmerine.

Ideale per tu perdorur edhe si baze per make-up.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

 

Detaje Produkti

Pesha -.3 kg
Be the first to review “Kolagjen bimor anti plakje 30 ml | Botanical Collagen”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kolagjen bimor kunder plakjes ne shitje online dyqan taxi

Kolagjen bimor anti plakje 30 ml | Botanical Collagen

1,800 L1,990 L (-10%)

Shto ne Shporte