Koke karikuesi 5W Usb Charger power adapter

890 L

Ka stok

KODI: i220030 Kategori: , ,

KOKE KARIKUESI 5W

Koke karikuesi 5W me porte hyrese Usb dhe prize europiane. Me dizajn te ri, ultrakompakt, ky pershtates energjie ofron karikim te shpejte dhe efikas ne shtepi, zyre ose ne levizje.

Ai funksionon me cdo iPhone dhe te gjitha modelet iPod me lidhes dock, mjafton ta lidhni me fishe karikimi usb.

I pershtatshem per t’u perdorur per shtepi, zyre dhe udhetime.


Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Karikues

Ngjyra

Fuqia Watt

5W

Be the first to review “Koke karikuesi 5W Usb Charger power adapter”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

koke karikuesi 5w online ne dyqan taxi

Koke karikuesi 5W Usb Charger power adapter