Koke karikuesi Samsung Usb-C 25W PD Adapter

2,200 L

Ka stok

Jepini pajisjeve tuaja suportin e karikimit te fuqishem dhe te shpejte 25W. Perdorni kete adapter me nje kabllo karikimi Samsung Type C ne Type C per rezultate optimale.

KODI: h-4589919 Kategori: ,

KOKE KARIKUESI SAMSUNG USB-C 25W

Koke karikuesi Samsung Usb C me fuqi dalese 25w per te karikuar pajisjet tuaja te cilat suportojne porte usb c.

Pajisjet standarde te perputhshme me PD 3.0 do te kene nje karikim maksimal 25 W.

I pershtatshem per Galaxy S21 5G S20 S10/ Note 20 10 A71 A70s A80 M51.

Jepini pajisjeve tuaja suportin e karikimit te fuqishem dhe te shpejte 25W. Perdorni kete adapter me nje kabllo karikimi Samsung Type C ne Type C per rezultate optimale.

Karakteristika:

  • Lloji i transferimit AC/DC
  • Tensioni i daljes 5V/9V
  • Rryma e daljes 3A/2.77A
  • Fuqia e daljes 25 W
  • Tensioni i hyrjes 100-240V
  • Rryma hyrëse 0.6A
  • Frekuenca e hyrjes 50/60 Hz

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Karikues

Fuqia Watt

25w

Ngjyra

Be the first to review “Koke karikuesi Samsung Usb-C 25W PD Adapter”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karikues 25w samsung blerje online ne dyqan taxi

Koke karikuesi Samsung Usb-C 25W PD Adapter