Fishe per karikim te shpejte | High Speed Earldom

800 L

Ka stok

 • Fishe per karikim te shpejte.
 • Material rezistent nga presioni dhe perthyerja.
 • Me gjatesi prej 100 cm.
 • Rryma: 2.4 amper.
 • Materiali: TPE.
 • Mund te transferoni te dhena.
KODI: Fishe-per-karikim-te-shpejte Kategori: , ,

FISHE PER KARIKIM TE SHPEJTE EARLDOM

Fisha per karikim te shpejte EC-050C është një produkt i kompanisë Earldom që bazat i ka metalike, dhe kjo është arsyeja pse rezistenca e tij ndaj presionit dhe dhe perthyerjeve është shumë e lartë.

HIGH SPEED CABLE EARLDOM

Gjatësia e kesaj fishe është 100 cm, e cila është shumë e përshtatshme për përdorim të përditshëm, sepse nuk është aq e gjatë sa t’ju ​​shqetësojë, eshte ne gjatesine perfekte.

Ngarkoni C-në tuaj me një rrymë prej 2.4 amperësh, e cila është një shpejtësi e mirë për karikimin. Perberja e këtij produkti është nga TPE.Përveç karikimit, ju gjithashtu mund të transferoni të dhënat tuaja me shpejtësi të lartë përmes këtij kablli.

Specifikat:
 • Fishe per karikim te shpejte.
 • Material rezistent nga presioni dhe perthyerja.
 • Me gjatesi prej 100 cm.
 • Rryma: 2.4 amper.
 • Materiali: TPE.
 • Mund te transferoni te dhena.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.05 kg
Be the first to review “Fishe per karikim te shpejte | High Speed Earldom”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Earldom EC 050C fishe per karikim te shpejte bli online dyqan taxi

Fishe per karikim te shpejte | High Speed Earldom