USB C 20W Power Adapter Apple | Koke karikuesi

2,500 L

Ka stok

 • Përshtatës origjinal i energjisë Apple-20W USB-C
 • Një karikues i fuqishëm dhe i besueshëm për iPhone, iPad
 • Përshtatësi i rrymës Apple USB-C mbështet karikimin e shpejtë
 • Vjen pa kabllo karikimi duhet të përdorni kabllon tuaj
KODI: power-adapter-20w Kategori: ,

USB C 20W POWER ADAPTER APPLE

Përshtatës origjinal i energjisë Apple-20W USB-C për iPhone, iPad. Karikoni iPhone ose iPad tuaj të ri pa u shqetësuar për dëmtimin e tij duke përdorur adaptorin origjinal Apple 20W USB-C! Përdoreni atë për karikimin e shpejtë të telefonave tuaj iPhone 12, nga 0% në mbi 50% në vetëm 30 minuta. Eshte projektuar me një ndërfaqe Type-C me një prodhim maksimal prej 20W.

Specifikat:
 • Përshtatës origjinal i energjisë Apple-20W USB-C
 • Një karikues i fuqishëm dhe i besueshëm për iPhone, iPad
 • Përshtatësi i rrymës Apple USB-C mbështet karikimin e shpejtë
 • Vjen pa kabllo karikimi duhet të përdorni kabllon tuaj
 • Përputhshmëria: – iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone SE (2020), iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro, iPhone 11, iPhone XS Max, iPhone XS, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8 , iPhone 8 Plus – iPad Air (2020), iPad 10.2 (2020), iPad Pro 11 (2020), iPad Pro 12.9 (2020), iPad Mini (2019), iPad Pro 12.9 (2015), iPad Pro 12.9 (2017), iPad Pro 10.5 (2017), iPad Pro 12.9 (2018), iPad Pro 11

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Karikues

Be the first to review “USB C 20W Power Adapter Apple | Koke karikuesi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Original Apple Power Adapter 20W

USB C 20W Power Adapter Apple | Koke karikuesi