Kepuce per ne plazh ne shitje online | Beach Water Shoes

850 L

Ka stok

  • Kepuce te pershtatshme per cdo lloj ambienti.
  • Ofrojne shume relaks dhe komoditet per kemben.
  • Perbehen prej materialit te gomes.
  • Te sheshta dhe teper praktike.
  • Ngjyre jeshile.
KODI: Kids Beach Water Shoes KATEGORIA:

KEPUCE PER NE PLAZH

KEPUCE PER NE DET APO PISHINA | BEACH WATER SHOES

Kepuce per t’u veshur ne plazh, qofte ne pishina apo ne det. Ato jane te perbere nga nje cilesi e larte dhe pa rreshqitje  duke i bere te sigurta per t’u veshur, sidomos per sporte ujore dhe cdo aktivitet ne natyre.

kepuce plazh femije not bli online dyqan taxi

Këpucët kanë buzë përreth thembra të këpucëve, të cilat mund i mbrojnë këmbët nga dëmtimi gjatë ecjes ose duke luajtur.

Dhe pjesa e sipërme ne kepuce e perbere prej gomes do t’ju bëjnë të ndiheni më të rehatshëm.

Vendet e pershtatshme se ku mund t’i vishni jane ne kopsht, volejboll plazhi, shëtitje me varkë, lundrim,shëtitje në natyrë, vrapim, vrapimetj.

 

 

Keto lloj kepuce jane te perbere prej materialit plastik dhe poliester te cilet njihen per rezistencen tejet te madhe dhe per sigurine shume te mire qe i ofrojne kembeve.

Ato jane te sheshta dhe bejne qe ju te ecni sa me rehat me to.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.4 kg
Ngjyra

Lloji

shapka plazhi

Be the first to review “Kepuce per ne plazh ne shitje online | Beach Water Shoes”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kepuce plazh femije not bli online dyqan taxi

Kepuce per ne plazh ne shitje online | Beach Water Shoes