Kepuce per ne natyre | Beach Water Shoes | Ne shitje online

850 L

Ka stok

  • Kepuce te pershtatshme per cdo lloj ambienti.
  • Ofrojne shume relaks dhe komoditet per kemben.
  • Perbehen prej materialit te gomes shume rezistente dhe shume te forte.
  • Te sheshta tek pjesa e thembres dhe teper praktike.
  • Ngjyre blu.
KODI: Beach Water Shoes Kategori: , ,

KEPUCE PER NE PLAZH

KEPUCE PER NE DET APO PISHINA | BEACH WATER SHOES

Kepuce per t’u veshur ne plazh, qofte ne pishina apo ne det. Ato jane te perbere nga cilesi e larte dhe pa rreshqitje duke i bere te sigurta per t’u veshur, sidomos per sporte ujore dhe cdo aktivitet ne natyre.

 

kepuce not plazh det pishona bli online dyqan taxiKëpucët kanë buzë përreth tek thembra të këpucëve, të cilat mund t’i mbrojnë këmbët nga dëmtimi gjatë ecjes ose duke luajtur.

Dhe pjesa e sipërme ne kepuce e perbere prej gomes cilesore do t’ju bëjnë të ndiheni më të rehatshëm dhe kemben do ta keni me te mbrojtur.

Vendet e pershtatshme se ku mund t’i vishni jane ne kudo ne natyre dhe ne cdo aktiviteti fizik apo stervitje.

 

 

Keto kepuce jane te perbere prej materialit plastik dhe poliester te cilesise se larte, qe njihen njihen per rezistencen tejet te madhe dhe per sigurine shume te mire qe i ofrojne kembeve. Ato i mbrojne kembet nga incidentet e vogla qe mund te pesojne gjate ecjes edhe ne terrene teper te veshtira.

Kepucet mund t’i vishni ne cdo terren pasi ato jane kunder rreshqitjes dhe dhe nuk do te keni probleme te tilla me to.

Kepucet jane te pershtatshme me shume per stinen e veres sepse e sigurojne ne mneyre maksimale freskine qe ka nevoje kemba.

Ato jane te sheshta dhe bejne qe ju te ecni duke u ndjere komod dhe kembet te shlodhura me to.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.4 kg
Ngjyra

Lloji

shapka plazhi

Be the first to review “Kepuce per ne natyre | Beach Water Shoes | Ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kepuce not plazh det pishona bli online dyqan taxi

Kepuce per ne natyre | Beach Water Shoes | Ne shitje online