Kazan per Multicooker 5 dhe 6L | Cooking Pot Hoffman

3,290 L

Ka stok

KODI: kazan-per-multicooker Kategori: ,

KAZAN PER MULTICOOKER 6L | COOKING POT HOFFMAN

Kazan per multicooker me kapacitet 6 litra dhe material qe nuk ngjit ushqimet.

Bere nga celik inoks me cilesi premium, eshte rezistent ndaj perdorimit afatgjate dhe berjen e gatimeve te shijshme pa i ngjitur ato.

Fundi i saj eshte i pajisur me tre shtresa per shperndarje te barabarte te nxehtesise.

E lehte dhe e pershtatshme per te pergatitur pjata te shumta dhe vakte te plota per familjen deri ne 6 litra.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

kazan multicooker

Ngjyra

Be the first to review “Kazan per Multicooker 5 dhe 6L | Cooking Pot Hoffman”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kazan per multicooker 6l blerje online ne dyqan taxi

Kazan per Multicooker 5 dhe 6L | Cooking Pot Hoffman