Multicooker Hoffbackermann | Tenxhere me Presion

5,990 L14,000 L (-57%)

S’ka stok

Tenxhere elektrike me presion ju do te gatuani me shpejt. Duke kursyer energjine e duke ruajtur me shume vitamina dhe minerale per ushqim te shendetshem. Me sistem sigurie te integruar dhe programe te percaktuara.

  • Me 20 programe.
  • Fuqia 1000watt.
  • Mbrojtje e sigurise nga mbinxehja.
  • Mban ushqimin te ngrohte.
KODI: hoffbackermann-tenxhere-me-presion Kategori: , ,

Multicooker Hoffbackermann | Tenxhere me Presion

Multicooker Hoffbackermann | Tenxhere me Presion

Tenxhere elektrike me presion ju do te gatuani me shpejt. Duke kursyer energjine e duke ruajtur me shume vitamina dhe minerale per ushqim te shendetshem. Me sistem sigurie te integruar dhe programe te percaktuara.

  • Me 20 programe.
  • Fuqia 1000watt.
  • Mbrojtje e sigurise nga mbinxehja.
  • Mban ushqimin te ngrohte.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Multicooker

Be the first to review “Multicooker Hoffbackermann | Tenxhere me Presion”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Multicooker Hoffbackermann | Tenxhere me Presion

Multicooker Hoffbackermann | Tenxhere me Presion

5,990 L14,000 L (-57%)