Karroce per femije e palosshme

Ka stok

  • Karroce per femije
  • Lartesia e karroces: 105 cm
  • Gjeresia e karriges: 30 cm
KODI: i23702111141 Kategori: ,

KARROCE PER FEMIJE

Karroce per femije me doreze shtytese dhe tende, me gjatesi te rregullueshme dhe dizajn te palosshem.

Kater rrota rezistente ne bazen e saj per stabilitet gjate perdorimit dhe kunder tronditjes.

E ndertuar me celik te forte karboni, ABS rezistent dhe materiale gome. Shtytje dhe drejtim i lehte, me nje dore, rrota e perparme e rrotllueshme 360 grade ne menyre fleksibel dhe te lehte.

Specifika:

  • Karroce per femije
  • Lartesia e karroces: 105 cm
  • Gjeresia e karriges: 30 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Karroce

Main Menu

karroce per femije e palosshme ne dyqan taxi

Karroce per femije e palosshme