Karikues magnetik per Apple watch me fishe Usb 1m

4,500 L

Ka stok

KODI: h-4589914 Kategori: ,

KARIKUES MAGNETIK PER APPLE WATCH ME FISHE USB

Karikues magnetike per Apple watch me fishe me dalje Usb 1 meter e gjate.

Bejeni karikimin e Apple Watch tuaj plotesisht te lehte. Thjesht mbajeni lidhesin prane pjeses se pasme te ores, ku magnetet e bejne ate te fiksohet automatikisht.

E perputhshme me iPad dhe Mac. Absorbimi i forte magnetik ju lejon te rregulloni kendin lirshem pa u devijuar nga qendra e karikuesit.

E ndertuar me mbrojtje nga rryma, mbitensioni, qarku i shkurter dhe temperatura e larte siguron mbrojtje te plote gjate karikimit.

Me perputhshmeri universale ky karikues eshte i perputhshem me serite e ores Apple 7/SE/6/5/4/3/2/1 dhe te gjitha permasat 38mm/40mm/42mm/44mm.


Bli ne menyre te sidurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Karikues

Ngjyra

Be the first to review “Karikues magnetik per Apple watch me fishe Usb 1m”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

apple watch magnetic charger to usb c online ne dyqan taxi

Karikues magnetik per Apple watch me fishe Usb 1m