Karikues i shpejte wireless 3 ne 1 Dock Station

2,190 L

Ka stok

KODI: i-99878893 Kategori: , ,

KARIKUES I SHPEJTE 3 NE 1

Karikues i shpejte wireless 3 ne 1 pa kabell i pershtatshem per  iPhone 12 12 Pro SE 11 XR XS, per Apple Watch 2 3 4 5, pe AirPods Pro.

Karikon ne menyre te persosur iPhone/Apple Watch /Airpods/ ne te njejten kohe. Pjesa e telefonit suporton karikuesin e shpejte me vale 7,5 W i perputhshem me iPhone XS/Xs Max/XR/X/8/8 Plus, 10 W dhe Samsung Galaxy S9/S9 Plus/Note 9/Note 8.

Dizajni 3 ne 1 sherben jo vetem si nje stacion karikimi, por edhe mbajtes telefoni ore dhe kufje, mbajeni komodinen tuaj te rregullt dhe organizuar thuajini lamtumire rremujes se kabujve.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Karikues

Ngjyra

Be the first to review “Karikues i shpejte wireless 3 ne 1 Dock Station”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karikues i shpejte wireless 3ne1 online ne dyqan taxi

Karikues i shpejte wireless 3 ne 1 Dock Station