Karikues me wireless 15W H5 | Wireless Quick Charge

2,500 L

Ka stok

 • Sensori i fiksimit automatik
 • 15w Karikim i Shpejtë
 • Montimi i telefonit me karikim pa kabull
 • Stabilitet dhe siguri.
KODI: wireless-quick-charger KATEGORIA:

KARIKUES ME WIRELESS 15W H5 

Karikues pa kabull H5 përdor teknologjinë e re të bashkimit të mbështjelljes së dyfishtë për të siguruar karikim të shpejtë dhe maksimal. I pershtatshem për LG, V30 +, 10W për Samsung, 7.5W për iPhone8 (plus) / X / XR / Xs MAX / 11 (Pro) dhe 5W për pajisjet e tjera të aktivizuara, të tilla si Pixel / Nexus / Sony. Për të mos përmendur që karikuesi pa kabull i makinës është gjithashtu mjaft në modë.

Karikim i shpejt dhe i sigurt

Karikues inteligjent dhe dizajn inovativ:

Karikuesi wireless i makinës H5 përdor çipin e fundit të sensorit inteligjent. Kur vendosni telefonin tuaj në këtë karikues makine, ai automatikisht do të fiksohet dhe do të fillojë të karikohet.

Thjesht prekni anën e majtë butësisht, dhe do te jete gati. Mund ta mbyllni butonin në anën e djathtë të induksionit infra të kuq për të parandaluar ndërprerjen gjate rruges. Ndërkohë, ekzistojnë dy mënyra instalimi për të zgjedhur: shfryrja e ajrit ose Paneli i xhamit.

Karikuesi pa kabull i montimit të telefonit të makinës miraton teknologjinë më të fundit të mbrojtjes për të siguruar mbrojtjen e kontrollit të qarkut të shkurtër / mbitensionit / mbingarkesës / temperaturës. Pas karikimit të plotë të telefonit tuaj, mbajtësi i karikuesit pa kabull i makinës do të fiket automatikisht për të mbrojtur baterinë e celularit tuaj.

Karikuesi i shpejtë i makinës Qi përdor qëndrueshmërinë e trekëndëshave për ta mbajtur telefonin celular të qëndrueshëm. Shtrëngimi i fortë me kupë ngjitëse ose kapëse ajri sa herë që jeni duke ngadalësuar, duke marre kthesa dhe duke frenuar.

Eshtë shumë i përshtatshëm per telefonata gjate rruges per te përdorur GPS.

Modele të përputhshme (nuk ka nevojë për marrës):karikues i shpejte bli online ne dyqan taxi

 • – iPhone 8/8 Plus / iPhone X 11 Pro Max XR
 • – Samsung Galaxy S7 / S7 Edge / Note 5 / S6 / S6 edge / S6 edge + / S7 S7 EDGE / S8 S8 PLUS / SHENIM 8 S9 S10 S20
 • – Nexus 7 (Gjeneral 2) / Nexus 4 / Nexus 5 / Nexus 6
 • – Nokia Lumia 950 XL / 950/920/928/930
 • – HTC 8X  / ADN Droid
 • – LG G2 / G3 / G4 (version ndërkombëtar)
 • – Sony Z3V.

Modele të përputhshme (Duhet një marrës i pajtueshëm me Qi):

 • – iPhone SE / 6s Plus / 6s / 6 Plus / 6/5 / 5c / 5s / 4 / 4s
 • – Samsung Galaxy S3 / S4 / S5 / Note2 / Note3 / Note4
 • – Blackberry Z30
 • – HTC Rzound
 • – Nokia Lumia 1020/535.

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtre me e madhe Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Karikues

Ngjyra

Be the first to review “Karikues me wireless 15W H5 | Wireless Quick Charge”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

h5 fast charger bli online ne dyqan taxi

Karikues me wireless 15W H5 | Wireless Quick Charge