Karikues i shpejte me USB te dyfishte Baseus 10.5W

1,200 L

Ka stok

KODI: H-299878999 Kategori: , ,

KARIKUES I SHPEJTE 10.5W

Karikues i shpejte 10.5w me dy porta Usb perfekt per udhetime.

Dizajni i dyfishte USB do te plotesoje kerkesen per te karikuar dy pajisje se bashku duke ju shpetuar nga pritja per te karikuar pajisjen tjeter.

Tension i gjere 100-240 V, i pershtatshem per shumicen e vendeve dhe rajoneve, vecanerisht per udhetime.

Mbrojtje nga mbirryma, qarku i shkurter dhe temperatura per sigurine e pajisjes suaj, duke ju ofruar pervoje te karikimit te sigurt.

Specifika:

  • Marka: Baseus
  • Fuqia 10.5W
  • Hyrja: 100-240 V
  • Dalja USB1: DC 5V/2A Max.
  • Dalja USB2: DC 5V/2A Max.
  • Dalja totale e USB1+USB2: DC 5V/2.1A Max.
  • Madhësia e produktit:83*48*43mm
  • Pesha e produktit: 62 g

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Karikues

Ngjyra

Be the first to review “Karikues i shpejte me USB te dyfishte Baseus 10.5W”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karikues i shpejte 10w baseus online ne dyqan taxi

Karikues i shpejte me USB te dyfishte Baseus 10.5W