Karikues wireless portabel 15w XO WXO20

1,500 L

Ka stok

KODI: H-9987894 Kategori: , , ,

KARIKUES WIRELESS PORTABEL 15W

Karikues wireless portabel per karikimin e telefonit me fuqi 15w.

I pershtatshem me nje game te gjere modelesh IOS dhe Android.

Model universal per te gjithe telefonat inteligjente te pajtueshem.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi  Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Karikues

Ngjyra

Be the first to review “Karikues wireless portabel 15w XO WXO20”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karikues wireless 15w online ne dyqan taxi

Karikues wireless portabel 15w XO WXO20