Karikues i shpejte 1C 25W Baseus Super Si

2,200 L

Ka stok

KODI: H-998783 Kategori: ,

KARIKUES I SHPEJTE 1C 25W

Karikues i shpejte kompakt Baseus ju lejon te karikoni me shpejtesi pajisjet tuaja me fuqi deri ne 25 W.

Me sistemin e tij kompleks te mbrojtjes, ai mbron pajisjet me energji nga demtimi. Pajtueshmeri me nje game te gjere telefonash inteligjente dhe tabletesh me diapazon tensioni AC 100-240V qe ju lejon ta perdorni pothuajse kudo ne bote.

Karakteristikat e tij te shkelqyera shkojne paralelisht me madhesine e tij kompakte – mund ta vendosni lehtesisht edhe ne xhepin tuaj!

Duke perdorur teknologjine Super Si, u be e mundur te zvogelohej madhesia e karikuesit duke rritur aftesite e tij. Pajisja eshte jashtezakonisht efikase dhe e sigurt per t’u perdorur.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Karikues

Ngjyra

Fuqia Watt

25w

Be the first to review “Karikues i shpejte 1C 25W Baseus Super Si”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karikues i shpejte baseus blerje online ne dyqan taxi

Karikues i shpejte 1C 25W Baseus Super Si