Karikues i shpejtë Baseus Mini

3,900 L

Ka stok

KODI: Karikues i shpejtë Baseus Mini Kategori: ,

KARIKUES I SHPEJTE BASEUS MINI

Karikues i shpejtë Baseus me fuqi 45W.

Mbështetje GaN. Teknologjia GaN për energji me kapacitet me te madh. Forma e plotë e “GaN” është “nitridi i galiumit”, i cili është një lloj i ri i materialit gjysmëpërçues.

Ka karakteristika të tilla si  përçueshmëria e lartë termike, rezistenca ndaj temperaturës së lartë, rezistenca ndaj rrezatimit, ndaj acideve, fuqi dhe rezistence me e lartë.

FAST CHARGER | BASEUS

Pajisur me një port USB dhe USB të tipit C, gjithashtu  LED për të kontrolluar statusin e karikimit të pajisjes.

Pajisur me teknologjine New GaN për të realizuar permasa më të vogla dhe fuqi më të lartë për karikimin e shpejtë të celularëve dhe laptopëve në të njëjtën kohë.

Me teknologjine e karikimit  BPS të dy portat janë 45W. Karikimi BPS II (Baseue Power Split II) realizon karikim të shpejtë të portave të dyfishta.

Karikoni një laptop me fuqi dhe shpejtësi të plotë. Karikim tre herë më i shpejtë 5A mbeshtet 45W. Kabëll rezistent  kombinuar me karikim të shpejtë 3A.

Specifika

Emri: Baseus GaN2 Mini

Karikues i Shpejtë C + C / U 45W

Hyrja: AC 100V-240V-.50 / 60Hz, 1.5A

Dalja: Type-C: 3.3-11VJA, 5V ^ 3A, 9V ^ 3A, 12V_3A, 15_3A, 20V ^ 2.25A

USB: 5V 4.5A.4.5V 5A, 5V 3A, 9V 3A, 12V JA, 15 ^ 3 A, 20V ^ 2.25A

Lloji-C + Lloji-C: 30W + 18W / 18W + 30W Type-C + USB: 30W + 18W

Pesha: 85g

Materiali: TPE

Gjatësia: 1m

Rryma: 3A

Ndërfaqja: Type-C në Type-C

Detaje Produkti

Lloji

Karikues

Be the first to review “Karikues i shpejtë Baseus Mini”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

baseus quick charger gan 45w dyqan taxi

Karikues i shpejtë Baseus Mini