Kanoe Intex per lundrim ne shitje online

18,900 L21,900 L (-16%)

  • Kanoe Intex per lundrim
  • Argetohuni me miqte ne lum apo liqen
  • Dizajn praktik dhe shume efikas
  • Me valvule te integruar
274cmx76cmx33cm351cmx76cmx38cm
Pastro
KODI: Q-215123 Kategori: , ,

KANOE INTEX PER LUNDRIM

Kanoe Intex perfekte per lundrim dhe argetim me miqte tuaj ne nje dite te bukur pushimi.

Dizajn praktik dhe shume efikas per vozitje te lehte, pa mundime.

Kjo kanoe eshte shume e lehte ne perdorim dhe kompakte, e perkryer per lundrime ne liqene apo lumenj.

Kanoe per lundrim ne shitje

Kjo kanoe montohet dhe perdoret shume lehte. Me valvulen e integruar  fryhet dhe shfryhet per disa minuta. Argetohuni me kete kanoe kudo qe te shkoni ne lum apo liqen.

Ndertuar per performance te larte, ky kajak  ka nje dysheme shume rezistente, mbajtese anesore te perforcuara per stabilitet, komoditet dhe funksionim maksimal.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Dimensionet

274cmx76cmx33cm, 351cmx76cmx38cm

Be the first to review “Kanoe Intex per lundrim ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kanoe lundrimi intex ne shitje online dyqan taxi

Kanoe Intex per lundrim ne shitje online

18,900 L21,900 L (-16%)

Shto ne Shporte