Kamer sigurie | IP66 Outdoor IP PTZ Dome Camera

4,900 L5,900 L (-17%)

Ka stok

 • Arrin te filmoje ne cdo moment te dites edhe nates.
 • Perfekte per hapesira te gjera.
 • Kap pamje cilesore deri ne 60 m.
 • Perbehet nga 6 drita LED.
 • Instalohet shume thjeshte.
 • Rezistente ndaj kushtve klimaterike.

KAMER SIGURIE –  IP66 PTZ DOME CAMERA

IP66 PTZ Dome Camera eshte nje kamer sigurie e cila siguron nje mbulim te plote te ambientit ne te cilin ju e vendosni pasi ka nje aftesi qe te rrotullohet deri ne 355 grade ne menyre horizontale edhe deri ne 90 grade ne menyre vertikale.

Aftesia e zmadhimit deri ne kater here e bene akoma edhe me perfekte per t’u vendosur ne te gjitha territoret qe ju deshironi qe te keni ne monitorim.

KAMER SIGURIE PER AMBIENTE TE JASHTME DHE TE BRENDSHME – IP66

Kjo kamer jep nje imazh te paster edhe shume te kthjellet te cdo pamje qe arrin te kape.

Ju mund te arrini qe ta monitoroni ate edhe nga telefoni juaj celular por edhe nese e keni te lidhur me PC-ne apo me televizorin tuaj.

Mjet perfekt per t’u vendosur per kontrollim e hapesirave te gjera si fabrika, parkinge, qendra tregtare, vende publike.

Me një sensor dixhital SONY 222 CMOS 1/3 inç, kjo kamerë kupolë siguron një pamje të qarta dhe të pastra në rezolucione të plota HD dhe mund të zgjedhë detaje edhe në zona me errësirë ​​të larte.

Edhe ne kohe te vrenjtur kjo kamer arrin te kape pamje filmike shume te kthjellta per ju duke e bere akoma edhe me perfekte edhe ne menyre absolute te sygjeruar per ju.

Fale dritave LED ajo mund te kape pamje kualitative edhe gjate nates deri ne nje distance te atille qer arrin deri ne 60 m.

Nese dikush apo dicka i afrohet ambientit qe ju po survejoni me ane te kesaj kamere ajo ju jep menjehere alarminin e njoftimit dhe fillon te rregjistroje te gjitha levizjet e tyre.

Kjo kamera sigurie IP është e përshtatshme për përdorim në natyrë dhe për më tepër lidhja e saj me Wi-Fi e bën instalimin shumë më të thjeshtë duke zvogëluar kufizimet se ku mund të vendoset.

SPECIFIKATkamer sigurie me wifi blerje online dyqan taxi

 • Suporton telefonat :Android, iPhone, Windows mobile.
 • Memoria : 64 GB.
 • Rezolucioni : 1080P.
 • Zmadhion deri ne 4 here.
 • Leviz ne menyre horizontale deri ne 355 grade kurse ne menyre vertiakle deri ne 90 grade.
 • Perbehet nga 6 drita LED.
 • Arrin te kape deri ne distancen 60 m.
 • Rezistente ndaj temperatures -20 grade celcius edhe 60 grade.
 • Mund te mbahet ne ambiente te jashtme edhe te brendshme.
 • Fuqia : 60 W.
 • Tensioni : 110 to 240V.
 • Frekuenca : 50/60Hz.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kamera Vezhgimi

Ngjyra

Be the first to review “Kamer sigurie | IP66 Outdoor IP PTZ Dome Camera”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kamer sigurie 1080P full hd bli online ne dyqan taxi

Kamer sigurie | IP66 Outdoor IP PTZ Dome Camera

4,900 L5,900 L (-17%)

Shto ne Shporte