Kacavide precize per riparim telefonash SUNSHINE RL 720

1,490 L

Ka stok

KODI: H-98769994 Kategori: ,

KACAVIDE PRECIZE PER RIPARIM TELEFONASH

Kacavide precize per riparim telefonash e pershtatshme me modelet iphone7/8/X/XS.

Dizajn i ri me preciz, me i lehte dhe me i bukur dhe gjatesia mesatare e bejne te lehte perdorimin dhe ju ndihmojne te punoni ne menyre me efikase.

Praktik gjate perdorimit dhe shume rezistent per perdorim afatgjate.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Kacavide

Ngjyra

,

Be the first to review “Kacavide precize per riparim telefonash SUNSHINE RL 720”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kacavide precize relife shitje online ne dyqan taxi

Kacavide precize per riparim telefonash SUNSHINE RL 720