Kacavide dore e rikarikueshme me 45 pjese vegla pune

3,590 L

Ka stok

KODI: g-2233497 Kategori: ,

KACAVIDE DORE E RIKARIKUESHME

Kacavide dore e rikariueshme me nje set pajisje vegla pune prej 45 cope.

E pershtatshme per shpimin e drurit dhe metalit, fiksimin dhe lirimin e vidave, riparimin e kompjuterit dhe braves se deres.

Doreze me dizajn ergonomik me veshje te bute gome, e qendrueshme dhe e rehatshme ne te njejten kohe.

Me treguesin LED te baterise, ju ndihmon te dini kapacitetin e mbetur te baterise ne cdo kohe.

Specifika:

  • Tensioni dhe Frekuenca e hyrjes: 100~240V, 50~60Hz
  • Tensioni i motorit: 4.8 V
  • Shpejtesia e vleresuar: 180 rpm
  • Kapaciteti i baterisë: 600-800 mAh
  • Rryma e ngarkuesit: 300 mAh
  • Koha e karikimit: 3 – 5 ore

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Kacavide

Ngjyra

,

Be the first to review “Kacavide dore e rikarikueshme me 45 pjese vegla pune”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kacavide elektrike dore online ne dyqan taxi

Kacavide dore e rikarikueshme me 45 pjese vegla pune