Kabell Printeri Usb 2.0 | 28 AWG 24 AWG Gauge

690 L

Ka stok

KODI: kabell-printeri Kategori: , ,

KABELL PRINTERI USB 2.0 

Kabell printeri me performance e larte e transferimit te te dhenave ne menyre te shpejte dhe te sigurt. Kablli i printerit eshte 1.5 metra i gjate.

Specifikat:kabell printeri usb 2.0 bli online dyqan taxi
  • Transferimi i shpejtë i të dhënave
  • E fortë dhe e qëndrueshme
  • Gjatësia e kabllit: 1.5m
  • Pa ngatërresa
  • I sigurt për pajisjen tuaj
  • Lloji A Mashkull në B Mashkull USB 2.0 Printer 28awg + 24awg matës
  • Marka: Chayapoth

    Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Kabell Printeri Usb 2.0 | 28 AWG 24 AWG Gauge”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kabell printeri usb 2.0 bli online dyqan taxi

Kabell Printeri Usb 2.0 | 28 AWG 24 AWG Gauge