Jorgan me fibra Bamboo-je – Andorra – Kunder lageshtise

5,990 L

Ka stok

17565

KODI: 3830055839464 Kategori: , , ETIKETIMI:

JORGAN ME FIBRA BAMBOO-JE

Jorgan me fibra Bamboo-je – Andorra – Kunder lageshtise

  • Jorgan i brandit te njohut Andorra
  • I pershtatshem per tu perdorur gjate gjithe vitit ne cdo stine
  • Material 100% pambuk me fibra bambuje qe mundesojne thithjen e e jashtëzakonshme të lagështirës duke ofruar rehati për ata që djersiten shumë gjatë gjumit
  • Teper miqesor cka e ben te pershtatshem per personat me lekure te ndjeshme
  • Pjesa e mikrofibrave e bën jorganin luksoz, vëllimor dhe jashtëzakonisht të butë ne prekje
  • Mund te lahet lehtesisht ne lavarice
  • Dimensionet: 250 x 200 cm
  • Ngjyra: Bezhe

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

jorgan

Ngjyra

Be the first to review “Jorgan me fibra Bamboo-je – Andorra – Kunder lageshtise”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jorgan me fibra Bamboo-je - Andorra - Kunder lageshtise