Jorgan Finland me izolim termik

14,990 L

Ka stok

7

KODI: 3830044281229 Kategori: , ETIKETIMI:

Jorgan Finland.

Jorgan Finland-me material pambuku natyral

  • Me gezof per t’ju mbajtur ngrohte gjate muajve te dimrit.
  • Material 100 % pambuku.
  • Ofron izolim të shkëlqyeshem termik dhe mban një temperaturë natyrale të trupit gjithe natës.
  • Siguron rehati te plote dhe butesi gjate gjumit.
  • Lahet ne temperature 40 grade.
  • Dimensione: 140 x 200 cm.
  • Kodi: VP0549.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

jorgan

Be the first to review “Jorgan Finland me izolim termik”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jorgan Finland me izolim termik