Jelek zhytje me fryrje per sporte uji | Swimming Vest Jacket

1,590 L

Ka stok

KODI: s-98870 Kategori: ,

JELEK ZHYTJE ME FRYRJE PER SPORTE UJI

Jelek zhytje me fryrje per sporte te ndryshme uji per te rritur dhe femije.

Fryhet dhe shfryhet shpejt fale valvules te ajrit ne pjesen e perparme te tij.

Ngjyra e ndezur e ben akoma me shume te dukshme ne raste emergjence. Pas perdorimit shfryhet dhe paloset lehtesisht pa zene hapesire te madhe.

Specifika:

  • Jelek zhytje dhe shpetimi
  • Ngjyra e verdhe
  • Materiali i jashtëm: Najlon rezistent ndaj konsumit
  • Materiali i brendshem: TPU i nivelit te larte
  • Pesha e ngarkeses 100 kg
  • Me valvul ajri per fryrje te lehte

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Jelek

Ngjyra

Be the first to review “Jelek zhytje me fryrje per sporte uji | Swimming Vest Jacket”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

jelek zhytje per plazh blerje online ne dyqan taxi

Jelek zhytje me fryrje per sporte uji | Swimming Vest Jacket