Jastek mbeshtetes multifunksional

1,300 L

Ka stok

Jastëk ortopedik për mbështetjen e këmbëve.
Materiali: shkumë kujtese
Madhësia e artikullit: 250 * 230 * 155mm / 9,84 * 9,06 * 6,10 in

KODI: jastek-per-kembet Kategori: ,

JASTEK MBESHTETES MULTIFUNKSIONAL

Bërë nga material me cilësi të shkëlqyer, i butë dhe i rehatshëm.

Mund të mbështesë në mënyrë të qetë këmbët dhe gjunjët tuaj për të siguruar shtrirjen dhe pozicionimin e duhur  për të eleminuar dhimbjet e shpeshta.

Dizajn ergonomik me formë të lakuar, i përshtatshëm për burra dhe gra. Siguroni mbështetje perfekte për këmbët dhe gjunjët, dhe mund të flini rehat në çdo pozicion dhe të lëvizni lirshëm.

I projektuar me vrima të shumta per ajrosje, të cilat  nxisin qarkullimin e ajrit, duke siguruar një gjumë më të qete gjatë natës.

Këllëfi i jastëkut me zinxhir është i lëvizshëm , mund te hiqet dhe mund të pastrohet lehtë.

Ndihmon për të bërë përmirësime të dukshme në shtyllën kurrizore, e cila ndihmon në lehtësimin e dhimbjeve nga gjunjët, ijet, këmbët dhe shpina, si dhe përmirësimin e qarkullimit të gjakut, nervit shiatik dhe artritit të këmbëve tuaja.

Be the first to review “Jastek mbeshtetes multifunksional”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

jastek per tu vendosur mes kembeve

Jastek mbeshtetes multifunksional