Jastek masazhues me ngrohje per kembet | Warm Massager

3,900 L

Ka stok

KODI: masazhues-dhe-ngrohes-per-kembet KATEGORIA:

JASTEK MASAZHUES ME NGROHJE PER KEMBET

Jo vetëm që do t’i mbajë këmbët tuaja komode dhe të ngrohta, por gjithashtu do t’u japë atyre një masazh të butë dhe gjallërues! Një mënyrë e shkëlqyeshme për qetesimin e kembeve tuaja.

Ajo vjen me një kontroll me 2 cilësime të nxehtësisë dhe 2 cilësime masazhi.

Me 8 koka masazhi në shputën e këmbës, një masazh me forcë të madhe, duke u dhënë këmbëve një relaksim të thellë. Kur temperatura arrin temperaturën e caktuar, termostati hyn automatikisht në gjendjen, ngrohjen me ndërprerje, kursimin e energjisë dhe mbrojtjen e mjedisit.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Ngjyra

Be the first to review “Jastek masazhues me ngrohje per kembet | Warm Massager”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

jastek masazhues me ngrohje per kembet dyqan taxi

Jastek masazhues me ngrohje per kembet | Warm Massager