Izolues per dyert ne shitje online | Dyqan Taxi

990 L

Ka stok

  • Izolues per dyert.
  • Gjatesia : 92cm.
  • Pengon hyrjen e ajrit dhe zhurmave.
KODI: L2210106 Kategori: , ,

Izolues per fundin e dyerve

Izoluesi i dyerve e mban ajrin e ftohtë të qëndrojë jashtë, nxehtësia qëndron brenda me mbrojtje nga të dyja anët. Gjithashtu i shkëlqyeshëm për bllokimin e zhurmës dhe tymrave.

Tapa e tërheqjes së derës lëviz lehtësisht me derën dhe rrëshqet mbi qilim, dru, pllakë, linoleum. Nuk ka nevojë të përkuleni dhe të ripozicionoheni. Hiqet lehtësisht. Rripi i derës mund të pastrohet shpejt me larje me makinë, jo më larje me duar, kurseni kohën dhe punën tuaj.

Përveçse përdoret për derën tuaj të përparme, derën e pasme, derën e hyrjes së garazhit, derën e dhomës së gjumit, derën e banjës, është gjithashtu i përshtatshëm për dritare për të ndihmuar në parandalimin e rrymave dhe mbylljen në ajër të nxehtë ose të ftohtë.

Ndaloni rrymat nga dyert dhe dritaret për mirë me mbrojtësin e dyfishtë. Mbrojtësi i tërheqjes është projektuar për tu puthitur fort, dyert dhe dritaret në mënyrë që të mbroheni nga rrymat nga të dyja anët.

Pasi ta keni prerë futjen speciale në madhësi, thjesht rrëshqiteni në vend dhe keni mbaruar! nuk ka nevojë të vazhdoni të rregulloni ose të shqetësoheni me të si tapat e tjerë të tërheqjes së dyerve.

Materiali fleksibël lejon që tapa e rrymës të jetë e përshtatshme për dritaret tuaja. Kapëset e dyerve të instaluara lehtë janë mjaft fleksibël për t’u përdorur në çdo lloj dyshemeje.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

Be the first to review “Izolues per dyert ne shitje online | Dyqan Taxi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

izolues per dyert

Izolues per dyert ne shitje online | Dyqan Taxi