Ibrik elektrik me tregues temperature KK1144 DSP

2,390 L

Ka stok

KODI: d2324852 Kategori: ,

IBRIK ELEKTRIK ME TREGUES TEMPERATURE

Ibrik elektrik me tregues temperature deri ne 100 grade DSP 2200 W.

Prodhuar me material rezistent ndaj temperatures celiku inoks me kapacitet 1,7 litra. Ky ibrik elegant, me doreze shume te rehatshme dhe dizajn ergonomik, do te zieje ujin ne pak caste.

Perdorimi i tij eshte absolutisht i sigurt – sepse gryka e tij eshte projektuar posacerisht per te reduktuar gjasat qe te derdhet papritur.

Me drite treguese te nderpreresit te ndezjes/fikjes fiket automatikisht kur uji zien

Specifika:

  • Ibrik elektrik
  • Me tregues temperature
  • Material celik inoksi
  • Fuqi 220w

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Ibrik

Be the first to review “Ibrik elektrik me tregues temperature KK1144 DSP”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ibrik elektrik 1,7 litra online ne dyqan taxi

Ibrik elektrik me tregues temperature KK1144 DSP