Ibrik caji prej qelqi me filter Teapot with Removable Infuser

990 L

Ka stok

KODI: i-987661 Kategori: ,

IBRIK CAJI ME FILTER

Ibrik caji i bere prej qelqi rezistent ndaj temperatures , me filter te heqshem.

Dizajn i lehte dhe i sigurt me model klasik te grykes qe nuk pikon dhe doreze perfekte ergonomike per kapje te sigurt. Rrjedhja e cajit  permes grykes te lakuar parandalon ne menyre efektive sperkatjen perreth.

I pershtatshem per te gjitha llojet e cajit dhe pijeve si caj bimor, caj i zi, me gjethe/bustine/kokrra apo edhe kafe. E perkryer per shtepi ose zyre fale pamjes klasike dhe elegante.

Kapaciteti i ibrikut eshte 600ml.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

cajnik

Ngjyra

Be the first to review “Ibrik caji prej qelqi me filter Teapot with Removable Infuser”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cajnik qelqi me filter online ne dyqan taxi

Ibrik caji prej qelqi me filter Teapot with Removable Infuser