Hekur saldimi per pajisje elektronike | Kaisi 862D

8,900 L

Ka stok

KODI: i-00101117 Kategori: ,

HEKUR SALDIMI PER PAJISJE ELEKTRONIKE

Hekur saldimi i pershtatshem per cmontimin dhe bashkimin e komponenteve te ndryshem per pajisje elektronike.

Ka funksione te tharjes, heqjes, shkrirjes, ngrohjes paraprake, ngjitjes dhe funksione te tjera.

Ideal per pune SMD, telefona celulare, kompjuter dhe pajisje elektronike ne pergjithesi.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Vegel Pune

Ngjyra

Be the first to review “Hekur saldimi per pajisje elektronike | Kaisi 862D”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

stacion saldimi kaisi 862d online ne dyqan taxi

Hekur saldimi per pajisje elektronike | Kaisi 862D