Hekur rrobash per hekurosje | Bosch BO-668

2,900 L

Ka stok

KODI: f-09876543 Kategori: ,

HEKUR RROBASH PER HEKUROSJE BOSCH

Hekur rrobash me avull dhe sprucim uji per hekurosje Bosch.

Ndihmon ne hekurosjen e shpejte te rrobave, pa i djegur dhe pa u humbur shkelqimin.

Jep sasine e duhur te prodhimit te avullit per te hequr te gjitha rrudhat nga rrobat.

Karakteristika

 • Tensioni: 220-240 V, 50 Hz.
 • Fuqia 2200 W.
 • Veshje unike qeramike për mbrojtje maksimale të rrobave.
 • Mundësia e avullimit vertikal.
 • Funksioni i rritjes së avullit.
 • Rregullimi i gradimit te temperatures.
 • Funksioni i lageshtimit.
 • Hekurosje e thate.
 • Sistemi i vetë-pastrimit.
 • Rezervuari i ujit: 380 ml.
 • Gjatësia e kordonit: 1.5 metra.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Hekur rrobash

Ngjyra

,

Fuqia Watt

2200w

Be the first to review “Hekur rrobash per hekurosje | Bosch BO-668”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hekur rrobash bosch blerje online ne dyqan taxi

Hekur rrobash per hekurosje | Bosch BO-668