Hekur rrobash me pllake qeramike 2400w RAF R1262B

2,990 L

Ka stok

HEKUR RROBASH ME PLLAKE QERAMIKE

Hekur rrobash me avull dhe pllake qeramike bere prej celiku inox me cilesi te larte dhe ka nje jete te gjate sherbimi.

Ndertim me cilesi te larte: aksesoret jane bere nga materiale te cilesise se larte dhe mund te perdoren per nje kohe te gjate.

Mund te perdoret per te hekurosur rroba te ndryshme, kemisha, pulovra, xhaketa, etj si dhe mund te perdoret per te avulluar pelhura te ndryshme shtroja, perde, divane, lodra etj.

Specifika:

  • Hekur me avull dore
  • Model: R-1262B
  • Pllake qeramike
  • Fuqia: 2400 W
  • Kapaciteti: 400 ml
  • Spray Avull
  • Termostat

Bli sigurt dhe shpejt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Hekur rrobash

Fuqia Watt

2400w

Be the first to review “Hekur rrobash me pllake qeramike 2400w RAF R1262B”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hekur rrobash me avull raf ne shitje online ne dyqan taxi

Hekur rrobash me pllake qeramike 2400w RAF R1262B