Hekur rrobash me avull 2200W FA-5618-6

3,490 L

Ka stok

HEKUR RROBASH ME AVULL FA-5618-6

Hekur rrobash me avull dhe pllake qeramike me fuqi 2200watt.

Gati per hekurosje ne vetem pak sekonda: Hekuri me avull ka forme ergonomike me pllake qeramike dhe rezistente ndaj gervishtjeve rreshqet mbi rroba, carcafe dhe perde.

Ne daljen intensive te avullit prej 30 gr/minute, edhe pelhurat e renda bashkohen lehtesisht dhe mund te palosen per te kursyer hapesirë kur nevojitet.

Sistemi anti-calc dhe mekanizmi i vetepastrimit sigurojne nje jete te gjate perdorimi.

Pllaka qeramike 22 x 12 cm ne forme precize ka 49 vrima avulli me shpejtesi te avullit deri ne 30 g/min.

Specifika:

  • Ndertim afatgjate me mekanizem vetepastrimi
  • Funksioni vertikal i avullit
  • Temperature e ndryshueshme
  • Funksion anti-kalk

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Hekur rrobash

Fuqia Watt

2200w

Be the first to review “Hekur rrobash me avull 2200W FA-5618-6”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hekur rrobash me pllake qeramike online ne dyqan taxi

Hekur rrobash me avull 2200W FA-5618-6